Detail akce "Praha slaví 125 let KČT - Pozor! Změna termínu!!!"

Vedoucí akce: výbor - Termín konání: 15.06. 2013 - 16.06. 2013

Turistická akce k 125 výročí KČT.-

Zpráva organizačního štábu oslav v Praze:
ze stránek KČT

Vážení účastníci,
vzhledem k povodním v České republice dochází k přesunu termínu konání akce Praha slaví 125 let KČT. Nový termín oslav byl stanoven od 30. 8. do 1. 9. 2013.

Jako kompenzaci za tuto nepříjemnost pro Vás připravujeme rozšíření programu oslav. Rozšířený program oslav bude zveřejněn na stránkách akce během července 2013.

Pokud se nemůžete zúčastnit oslav v novém termínu, zašlete Vaše stanovisko a číslo účtu, na které Vám máme vrátit peníze, na e-mailovou adresu 125let@kct.cz nebo info@kct.cz, nebo písemně na adresu: Infocentrum KČT, Fügnerovo náměstí 3, 120 00 Praha 2. Peníze Vám budou v průběhu července vráceny.

Můžete také za sebe poslat náhradníka. Poté stačí napsat na e-mailovou adresu 125let@kct.cz nebo info@kct.cz Vaše jméno, příjmení a datum narození a jméno, příjmení a datum narození náhradníka.
Pokud byste případně chtěli přihlásit dalšího účastníka, přihlášky nyní přijímáme do 16. 8. 2013. Cena zůstává stejná.

Doufáme, že posun termínu Vás neodradí od účasti a na přelomu srpna a září se setkáme na oslavách ?Praha slaví 125 let KČT? .

Organizační štáb pražských oslav 125. výročí KČTPůvodní program akce:

Pro nejširší turistickou veřejnost uspořádá oblast KČT Praha oslavu spojenou s mimořádnou možností prohlídky pražských památek a aktivní turistikou v Praze za výhodných podmínek. Během oslav bude možno realizovat v Praze různé aktivity:

 • pěší - návštěva pražských památek, muzea, věže, botanická a zoologická zahrada, vycházky po nejzajímavějších trasách podvečerních pražských pochodů
 • na kole - vyjížďky po pražských cyklostezkách (s přepravou kol metrem), manifestační jízda Prahou
 • na vodě - tradiční splutí Z Braníka do Troje

  Praha slaví 125 let KČT
  S kolem kolem Prahy - cyklosraz 2013

  Časový harmonogram:
 • pátek - individuální procházky a cyklovyjížďky Prahou, ubytování, zahájení oslav - vernisáž výstavy, společenský večer
 • sobota - procházky a cyklovyjížďky po trasách v Praze, splutí Vltavy, otevření historické trasy, účast na muzejní noci v Praze
 • neděle - pokračování muzejní noci na ranní turistické zábavě, noční (ranní)výstup na Petřínskou rozhlednu, pěší pochody do Botanické zahrady v Troji, manifestační cyklojízda Prahou do Botanické zahrady, závěrečný piknik v Botanické zahradě v Troji.

  Štemplmánie - razítka po celé Praze. Orazítkujte si turistické záznamníčky.

  Předpokládaná účast je cca 1000 turistů. Ubytování v tělocvičně gymnázia Nad Štolou, ev. v hale Sparty. Stravování ve školních jídelnách. Centrum oslav bude v Národním zemědělském muzeu - informační centrum, společenský večer, turistická zábava.
  Podívejte se na stránky akce na webu KČT.

  My se zúčastníme soboty a neděle. Hlaste se nejpozději do konce dubna někomu z výboru (Ivce, Gábině, Petrovi, Standovi...)

  Pro nás pak platí tyto ceny:
  Startovné (sobota, neděle):150,-Kč
  Ubytování v tělocvičně: 60,-Kč (vlastní spacák ...)
  Snídaně: 60,-Kč
  Večeře: 85,-Kč


 • © Ondřej Kunc 2006 - 2024